Топ продаж

Побутова швейна машина Janome TM 16
- Готово до відправки
8 160 ₴
+380 (68) 523-90-22
- +380 (99) 523-90-23
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машинка Джаноме Travel Mate 16- це класична механічна модель, яка чудово поєднує функціональність із компактними розмірами та виняткову надійність.
Ця модель створена з урахуванням практичних потреб користувача:
- швейна машинка Janome пропонує 16 програм, включно з прямими, зигзагоподібними, еластичними та декоративними стібками.
- має напівавтоматичну петлю, яка виконується за 4 операції, без развороту тканини.
Завдяки металевій платформі забезпечується підвищена міцність і стійкість, також конструктивна простота, що гарантує легкість експлуатації.
горизонтальний човник - є
довжина стібка — 4 мм
ширина рядка — 5 мм
реверс — є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janome |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Тип човникового пристрою | Ротаційний горизонтальний |
| Кількість швейних операцій | 16 |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Кількість петель | 1 |
| Вишивальний блок | Ні |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Реверс | Так |
| Регулювання тиску лапки | Ні |
| Стабілізатор сили проколу | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Освітлення машини | Так |
| Верхній транспортер тканини | Ні |
| Відключення механізму подавання тканини | Так |
| Шиття подвійною голкою | Так |
| Колінний важіль підйому лапки | Ні |
| Рукавна платформа | Так |
| Нитковтягувач | Ні |
| Лапка для вшивання блискавки | Так |
| Лапка для пришивання гудзиків | Ні |
| Оверлочна лапка | Ні |
| Лапка для підрубки | Ні |
| Оверлочний рядок | Так |
| Прихований рядок | Так |
| Еластичний рядок | Так |
| Еластичний потайний рядок | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
- Ціна: 8 160 ₴



